7 של תנוחות המין הטובות ביותר כדי לתת לשני בני הזוג הנאה מקסימלית

כשמדובר ביחסי מין, אנשים שונים אוהבים דברים שונים. בעוד שחלקם עשויים למצוא תנוחות מסורתיות "מיסיונריות" ו"בסגנון כלבבי" כמהנות, אחרים עשויים לחפש ניצוץ נוסף בחיי המין שלהם. זוגות רבים מנסים תנוחות מין שונות על מנת למצוא אחת ששניהם מוצאים מהנה ומרגשת.

ישנן עמדות רבות שיכולות לעזור לזוגות למצוא את ההנאה האידיאלית שלהם. כאן, נעבור על שבע מהעמדות הטובות ביותר ונדון ביתרונות ובחסרונות של כל אחת מהן.

הפרפר: תנוחה זו עשויה להיות האינטימית ביותר מבין שבע התנוחות שהוזכרו כאן, שכן היא מאפשרת לשני בני הזוג להיות קרובים במהלך קיום יחסי מין. תנוחה זו כוללת את הגבר שוכב על גבו בעוד האישה יושבת עליו, כשפניה אליו. תנוחה זו מאפשרת לאישה לשלוט בעומק ובמהירות החדירה. זה גם מאפשר לשני בני הזוג להיות קרובים מספיק כדי לנשק וללטף אחד את השני לאורך כל יחסי המין. החיסרון בעמדה זו הוא שזה עשוי להיות מעייף עבור הגבר לתמוך במשקל האישה, אם כי בעיה זו ניתן למזער עם כריות וכריות.

טכניקת יישור קויטל (CAT): תנוחה זו כוללת את אותה תצורה בסיסית כמו התנוחה המיסיונרית (גבר למעלה, אישה למטה). עם זאת, במקרה זה, האיש מתחיל על ידי מיקום עצמו גבוה יותר, כך הבסיס של הפין שלו מכסה את הדגדגן. לאחר מכן, הוא מוריד את עצמו למטה בדיוק מספיק לחדירה תוך שמירה על הדגדגן מכוסה. יש לכך יתרון נוסף בכך שהוא מאפשר גירוי מוגבר של הדגדגן ועשוי להוביל לאורגזמה מספקת יותר עבור האישה. החיסרון בעמדה זו הוא שהיא דורשת תיאום טוב בין שני האנשים ועשויה להיות מסובכת להיכנס אליה.

הקאוגירל: זוהי תנוחה קלאסית הכוללת את הגבר שוכב על גבו בעוד האישה חוגרת אותו, מולו. תנוחה זו מעמידה את האישה בשליטה, ומאפשרת לה לבחור את עומק ומהירות החדירה. זה גם מאפשר לשני בני הזוג ללטף זה את גופו וגופו של זה וזה יכול להיות אינטימי ומהנה להפליא. החיסרון בתנוחה זו הוא שהיא עלולה לגרום לעומס על הירכיים של הגבר אם זה נעשה במשך זמן רב מדי.

הכפית: תנוחת הכפית היא תנוחה נהדרת לזוגות שרוצים קצת קרבה תוך מתן שליטה מסוימת לבן הזוג הגברי בחדירה. תנוחה זו כוללת את הגבר והאישה שוכבים זה לצד זה, כאשר הגבר נכנס מאחור. תנוחה זו מאפשרת לשני בני הזוג להיות קרובים ואינטימיים תוך מתן שליטה לבן הזוג הגברי על עומק ומהירות החדירה. החיסרון בתנוחה זו הוא שהיא אינה מספקת את אותה רמה של גירוי הדגדגן כמו תנוחות אחרות.

The Sideways Straddle: תנוחה זו נהדרת לזוגות המעדיפים סוג איטי ואינטימי יותר של יחסי מין. מדובר בגבר השוכב על גבו בעוד האישה חוגרת אותו, עם הפנים הרחק ממנו. מכאן, היא יכולה לשלוט בעומק ובמהירות החדירה תוך מתן אפשרות לגירוי הדגדגן על ידי התחככות בבן זוגה. תנוחה זו נהדרת למי שעשוי להיות רגיש לחדירה עמוקה יותר או למי שפשוט נהנה מסגנון יחסי מין איטי יותר. החיסרון בתנוחה זו הוא שייתכן שיהיה קשה לגבר להישאר במקום, מכיוון שהאישה תקפוץ נגדו.

קאוגירל הפוכה: תנוחה זו בטוח לרצות כל מיני זוגות. מדובר בגבר השוכב על גבו בעוד האישה פונה אליו ומתרחקת ממנו. תנוחה זו מאפשרת לאישה להוביל ולשלוט בעומק ובמהירות החדירה. זה גם עשוי לספק גירוי הדגדגן יותר בשל המיקום של הגוף של הגבר. החיסרון בעמדה זו הוא שזה יכול להיות מעייף עבור הגבר לשמור על עמדתו לאורך תקופה ארוכה של זמן.

משטח עליון לשולחן: זוהי התנוחה המושלמת למי שרוצה לתבל את חיי המין שלו. היא כוללת את הגבר והאישה החל מהעמדה המיסיונרית הקלאסית. מכאן, הגבר מרים את ירכיה של האישה ומרים אותן גבוה ככל האפשר תוך שהוא דוחף את רגליה של האישה לאחור. תנוחה זו מאפשרת לגבר לשלוט בעומק ובמהירות החדירה. זה גם נותן לאישה את ההזדמנות ללטף ולנשק את הגוף של בן זוגה. החיסרון בתנוחה זו הוא שקשה לגבר לשמור על כוח בזרועותיו, שכן התנוחה כרוכה בהרמת משקלה של בת זוגו.

לא משנה באיזו תנוחת מין תבחרו, חשוב לתקשר עם בן הזוג שלכם כדי ששניכם תדעו מה מהנה ומהנה לשניכם. כדאי גם לשמור על ראש פתוח ולחקור תנוחות שונות, שכן זוגות שונים מוצאים תנוחות שונות כדי להיות מהנה עבורם. מעל הכל, דאגו ליהנות מהחוויה ו

7 של תנוחות המין הטובות ביותר כדי לתת לשני בני הזוג הנאה מקסימלית

לגלות את נפלאות הרצליה: עיר תוססת בישראל

לגלות את נפלאות הרצליה עיר תוססת בישראל

ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, צפונית לתל אביב, שוכנת העיר היפה הרצליה. עם היסטוריה שראשיתה בתקופת התנ"ך, העיר הזו היא כור היתוך של תרבויות, מסורות ומודרנה. הנופים המרשימים, החופים השלווים והאווירה התוססת הופכים אותה ליעד חובה לכל מטייל. בפוסט בבלוג זה, נעמיק בפלאי הרצליה ונגלה מדוע היא צריכה להיות ברשימת דלי הנסיעות שלך.

היסטוריה קצרה של הרצליה

הרצליה נוסדה במקור בשנת 1924 כקהילה חקלאית על ידי קבוצת עולים ציונים מליטא ולטביה. הוא נקרא על שמו של תיאודור הרצל, מייסד הציונות המודרנית. בשנות ה-50 של המאה ה-20 חוותה העיר תנופת אוכלוסייה עקב זרם מהגרים מצפון אפריקה ומהמזרח התיכון. עם הזמן, היא התפתחה לעיר מודרנית ומשגשגת, והפכה למרכז לטכנולוגיה, פיננסים ותיירות.

דברים לעשות ולראות בהרצליה

הרצליה מציעה משהו לכל סוג של מטייל. בין אם אתם מחפשים רגיעה, הרפתקה או תרבות, בעיר התוססת הזו יש הכל.

בלו יום בחוף הי

לגלות את העיר התוססת חיפה, ישראל

לגלות את העיר התוססת חיפה ישראל

שוכנת לאורך חוף הים התיכון, חיפה היא עיר הידועה במגוון שלה, היסטוריה עשירה, ונופים מדהימים. ממוקם בחלק הצפוני של ישראל, עיר נמל זו מתעלמת לעתים קרובות על ידי תיירים לטובת העיר ההומה של תל אביב או העיר העתיקה של ירושלים. עם זאת, למי שעושה את הדרך לחיפה מחכה פינוק, שכן הוא יגלה תערובת ייחודית של תרבויות, נופים עוצרי נשימה, ואווירה תוססת. בפוסט בבלוג זה, נעמיק בפנים הרבות של חיפה וניתן לכם הצצה מדוע העיר הזו צריכה להיות ברשימת החובה של כל מטייל.

חיפה מכונה לעתים קרובות "בירת הצפון" ומשמשת כמרכז מסחר, תעשייה ותיירות. זהו כור היתוך של דתות שונות, עם נוכחות חזקה של יהודים, מוסלמים ונוצרים החיים זה לצד זה. גיוון זה בא לידי ביטוי בארכיטקטורה של העיר, במטבח ובאווירה הכללית. בהליכה ברחובות חיפה יקבלו את פניכם הריחות המוכרים של הפלאפל, החומוס והשווארמה, אך גם ניחוחות התבלינים והמנות הייחודיות לציבור הערבי והדרוזי.

אחד ה�

גלו את העיר התוססת תל אביב: מדריך לפנינה הישראלית

גלו את העיר התוססת תל אביב מדריך לפנינה הישראלית

כאשר אנשים חושבים על ישראל, מוחם עשוי להעלות באופן אוטומטי תמונות של אתרים דתיים כמו ירושלים או ציוני דרך היסטוריים כמו ים המלח. עם זאת, מדינה קטנה זו במזרח התיכון היא גם ביתם של עיר שוקקת ותוססת המכונה תל אביב. תל אביב, המכונה לעתים קרובות "מיאמי של המזרח התיכון", היא יעד חובה לכל מי שמחפש חוויה ייחודית ומרגשת.

ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר בישראל אחרי ירושלים, והיא נחשבת לעתים קרובות לבירת התרבות של המדינה. עם היסטוריה עשירה, אוכלוסייה מגוונת וסצנת אמנות ואוכל משגשגת, בתל אביב יש משהו לכל אחד. אז בואו נצלול לתוך פנינה נוצצת זו של עיר ונגלה מדוע היא צריכה להיות בראש רשימת דלי הנסיעות שלך.

היסטוריה קצרה של תל אביב

סיפורה של תל אביב החל בשנת 1909 כאשר קבוצת מתיישבים יהודים התאגדה כדי להקים שכונה חדשה בפאתי יפו העתיקה. הייש�

נערות ליווי ספייס גירלס - ספייס גירלס – פורטל הסקס הישראלי לשירותי ליווי המומלצים בישראל.
נערות ליווי ספייס גירלס - ספייס גירלס – פורטל הסקס הישראלי לשירותי ליווי המומלצים בישראל.
נערות ליווי ספייס גירלס