"מה זה דירה דיסקרטית? לחקור את העולם הפראי של מחוזות אור אדום היסטוריים"

המחשבה הראשונה שעולה במוחם של רוב האנשים כשהם שומעים את המילה דירה דיסקרטית היא של מחוז אור אדום מלא במין לא חוקי, סמים וכל מיני פעילויות מפוקפקות אחרות. המציאות היא כי דירות דיסקרטיות הם הרבה יותר מבוגר מאשר מחוזות אור אדום מודרני כבר בסביבה במשך מאות שנים. בואו נסתכל מקרוב על ההיסטוריה של דירות דיסקרטיות ולחקור את העולם הפראי של מחוזות אור אדום היסטוריים אלה.

דירות דיסקרטיות קיימת מאז המאה השש עשרה והופיעה לראשונה בחלקים של אירופה שבהם הזנות הייתה מקובלת ומוסדרת על ידי הממשלה. הם כללו בדרך כלל שורות של בתים שהוקצו למטרות זנות, והם היו ממוקמים בדרך כלל ליד נתיבי תחבורה חשובים. בורדולוס הייתה גם מקלט לפעילויות בלתי חוקיות אחרות, כגון הימורים, סמים וצורות שונות של בידור.

הדירות דיסקרטיות של אירופה היו לעתים קרובות מבנים משוכללים ומעוטרים בפאר, בדרך כלל בבעלות אנשים עשירים. הלקוחות התקבלו בברכה עם יין או מיד ולוו לאחד החדרים הרבים על ידי "גברת" או חבוט. ברגע שהם בבורדו, לקוחות אלה יכולים לישון עם או לקחת חלק בכל אחת מהפעילויות האחרות המוצעות, כגון הימורים או הנאה ממשקאות, אוכל או מופע משעשע.

במאה התשע עשרה התפשטו הדירות דיסקרטיות לארצות הברית בעיקר דרך ערי תעשייה גדולות, כמו ניו יורק, שיקגו וסן פרנסיסקו. דירות דיסקרטיות אלה היו שונים מאלה באירופה, שכן הם כללו לעתים קרובות בר, בית קפה, ובמה קטנה להופעות. הם גם היו הרבה יותר בסיסיים מבחינת תפאורה ומתקנים, והזונות שעבדו שם היו בדרך כלל ממעמד חברתי נמוך. דירות דיסקרטיות אלה שימשו לעתים קרובות גברים ממעמד הפועלים, כמו גם עובדי רכבות וימאים כדי להוציא קיטור ולבלות, דבר שחלק מהאנשים ראו כבעיה חברתית.

עם עליית החוק התלמודי, הזנות בבורדו הפכה בסופו של דבר לבלתי חוקית בארצות הברית ובמדינות רבות אחרות. ככאלה, רוב המוסדות ההיסטוריים הללו נעלמו עם הזמן, אך ישנם כמה שעדיין פועלים בחלקים מסוימים של העולם, כמו בדרום מזרח אסיה ובאמסטרדם.

במובנים רבים, מחוזות החלונות האדומים המודרניים קיבלו את המעטפת של הדירות הדיסקרטיות הישנים. בערים כמו לונדון ואמסטרדם, דירות דיסקרטיות עדיין פועלים ועבודת מין מקובלת ומוסדרת על ידי הממשלה. למרות מפעלים אלה שונים דירות דיסקרטיות ההיסטורי, הם עדיין להביא לחיים את אותו רעיון של מתן מקום שבו לקוחות יכולים לשלם עבור שירותי מין בבטיחות יחסית.

אפשר לומר בבטחה שהדירות דיסקרטיות iinfo.co.il הם חלק מההיסטוריה שלא יישכח בקרוב. בין אם רואים בהם מאורות לא מוסריות של רוע או סתם מקומות שבהם אנשים יכולים לבלות, דירה דיסקרטית נשאר חלק חשוב מההיסטוריה הקולקטיבית שלנו.

תודה שקראת.

לגלות את נפלאות הרצליה: עיר תוססת בישראל

לגלות את נפלאות הרצליה עיר תוססת בישראל

ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, צפונית לתל אביב, שוכנת העיר היפה הרצליה. עם היסטוריה שראשיתה בתקופת התנ"ך, העיר הזו היא כור היתוך של תרבויות, מסורות ומודרנה. הנופים המרשימים, החופים השלווים והאווירה התוססת הופכים אותה ליעד חובה לכל מטייל. בפוסט בבלוג זה, נעמיק בפלאי הרצליה ונגלה מדוע היא צריכה להיות ברשימת דלי הנסיעות שלך.

היסטוריה קצרה של הרצליה

הרצליה נוסדה במקור בשנת 1924 כקהילה חקלאית על ידי קבוצת עולים ציונים מליטא ולטביה. הוא נקרא על שמו של תיאודור הרצל, מייסד הציונות המודרנית. בשנות ה-50 של המאה ה-20 חוותה העיר תנופת אוכלוסייה עקב זרם מהגרים מצפון אפריקה ומהמזרח התיכון. עם הזמן, היא התפתחה לעיר מודרנית ומשגשגת, והפכה למרכז לטכנולוגיה, פיננסים ותיירות.

דברים לעשות ולראות בהרצליה

הרצליה מציעה משהו לכל סוג של מטייל. בין אם אתם מחפשים רגיעה, הרפתקה או תרבות, בעיר התוססת הזו יש הכל.

בלו יום בחוף הי

לגלות את העיר התוססת חיפה, ישראל

לגלות את העיר התוססת חיפה ישראל

שוכנת לאורך חוף הים התיכון, חיפה היא עיר הידועה במגוון שלה, היסטוריה עשירה, ונופים מדהימים. ממוקם בחלק הצפוני של ישראל, עיר נמל זו מתעלמת לעתים קרובות על ידי תיירים לטובת העיר ההומה של תל אביב או העיר העתיקה של ירושלים. עם זאת, למי שעושה את הדרך לחיפה מחכה פינוק, שכן הוא יגלה תערובת ייחודית של תרבויות, נופים עוצרי נשימה, ואווירה תוססת. בפוסט בבלוג זה, נעמיק בפנים הרבות של חיפה וניתן לכם הצצה מדוע העיר הזו צריכה להיות ברשימת החובה של כל מטייל.

חיפה מכונה לעתים קרובות "בירת הצפון" ומשמשת כמרכז מסחר, תעשייה ותיירות. זהו כור היתוך של דתות שונות, עם נוכחות חזקה של יהודים, מוסלמים ונוצרים החיים זה לצד זה. גיוון זה בא לידי ביטוי בארכיטקטורה של העיר, במטבח ובאווירה הכללית. בהליכה ברחובות חיפה יקבלו את פניכם הריחות המוכרים של הפלאפל, החומוס והשווארמה, אך גם ניחוחות התבלינים והמנות הייחודיות לציבור הערבי והדרוזי.

אחד ה�

גלו את העיר התוססת תל אביב: מדריך לפנינה הישראלית

גלו את העיר התוססת תל אביב מדריך לפנינה הישראלית

כאשר אנשים חושבים על ישראל, מוחם עשוי להעלות באופן אוטומטי תמונות של אתרים דתיים כמו ירושלים או ציוני דרך היסטוריים כמו ים המלח. עם זאת, מדינה קטנה זו במזרח התיכון היא גם ביתם של עיר שוקקת ותוססת המכונה תל אביב. תל אביב, המכונה לעתים קרובות "מיאמי של המזרח התיכון", היא יעד חובה לכל מי שמחפש חוויה ייחודית ומרגשת.

ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר בישראל אחרי ירושלים, והיא נחשבת לעתים קרובות לבירת התרבות של המדינה. עם היסטוריה עשירה, אוכלוסייה מגוונת וסצנת אמנות ואוכל משגשגת, בתל אביב יש משהו לכל אחד. אז בואו נצלול לתוך פנינה נוצצת זו של עיר ונגלה מדוע היא צריכה להיות בראש רשימת דלי הנסיעות שלך.

היסטוריה קצרה של תל אביב

סיפורה של תל אביב החל בשנת 1909 כאשר קבוצת מתיישבים יהודים התאגדה כדי להקים שכונה חדשה בפאתי יפו העתיקה. הייש�

נערות ליווי ספייס גירלס - ספייס גירלס – פורטל הסקס הישראלי לשירותי ליווי המומלצים בישראל.
נערות ליווי ספייס גירלס - ספייס גירלס – פורטל הסקס הישראלי לשירותי ליווי המומלצים בישראל.
נערות ליווי ספייס גירלס